Sviatok všetkých zamilovaných je takmer za rohom. Vy ho však chcete tráviť doma? Máme pre vás hneď 2 aktivity, ktoré môžete robiť vo dvojici a ocení ich určite aj vaša partnerka.

Ako stráviť Valentín doma? Tieto 2 aktivity ocení aj vaša partnerka
(zdroj: unsplash.com)

Spoločné varenie

Vždy vás vyjde lacnejšie nakúp surovín, ako návšteva reštaurácie. Chytiť sa pred romantickým večerom varešky je skvelá taktika. Vyberte si chutný a ľahký recept. Obaja si nalejte pohár vína a šup do spoločného varenia.

Psychológovia tvrdia, že toto sú práve spoločné činnosti, ktoré utužujú vzťah aj lásku. A zrazu zistíte, že pri krájaní mrkvy a varení ryže ste si omnoho bližší, ako keby si fotíte jedlo v reštaurácii. Spraviť si romantickú večeru znamená, že s romantikou začnete už pred ňou.

Večer v spoločnosti filmu

Toto si rozhodne bude vyžadovať správnu prípravu. Zaobstarajte si na večer taký film, ktorý pohladí dušu aj vašej partnerke. Ale pozor, nie je to iba o filme. Ide tiež o to, ako ju poznáte a ako jej vidíte do duše. To, že jej ulahodíte filmom znamená, že ju začínate spoznávať a to každá žena ocení. Toto je méta pre mužov, ktorí už vedia, aké filmy ich polovičku bavia a vyberú novinky, z ktorých bude nadšená.

Predstavte si – pozeráte filmy, pojedáte príjemné jedlo z vašej dielne. Pohár vína, sviečka na stole a atmosféra na nezaplatenie. Vstupné náklady sú pritom pár eur.