Hoci sa väčšinou tvárime, že sme neohrození a nebojácni, občas potrebujeme vedieť aj názory nežnejšieho pohlavia. Tie sa týkajú najmä toho, že niektorý muž je atraktívnejší, než ten ďalší a na jedného sa ženy lepia viac, než na toho druhého. Aké vlastnosti by teda taký muž mal mať?

Viete, ako sa stať neodolateľným mužom? Tipy a triky, akých nás chcú vidieť naše nežné polovičky
(zdroj: unsplash.com)

Peniaze a krása nie sú všetko

Príťažlivosť je veľmi špecifická záležitosť, ktorú je takmer nemožné sa naučiť. Napriek tomu všetkému vieme, že atraktívni muži neraz aj nechtiac vytŕčajú z davu a je veľmi jednoduché rozlíšiť ich od ostatných. Je to čisto charizma? Podľa výsledkov výskumu je dosť ťažké presne definovať ideálneho muža, pretože každá žena má odlišný názor na vlastnosti svojho vyvoleného. Hoci sa môže zdať, že prím hrá zvodný vzhľad alebo peniaze, ženy a výsledky spomínaných výskumov tvrdia, že to tak nie je. To, čo ženy na mužoch skutočne priťahuje, je, ak sú muži bez nerestí, pri zemi, mužní a úprimní.

Voňavý a vtipný

Podľa veľkého množstva žien, ktoré sa podieľali na výskume príťažlivosti, vzniklo desať pravidiel, ktoré určujú pre ženy skutočne príťažlivého muža. Atraktívny muž má podľa tohto výskumu rád deti. Vie, ako s nimi komunikovať, rozumie im a vie upútať ich pozornosť – a robí to úplne prirodzene. Rovnako má príťažlivý muž zdravý zmysel pre humor. Jeho oči sú neustále v strehu – hľadá kľúčové okamihy svojho života a dychtí po zachytení záblesku každodennej radosti zo života. Jeho oči všetky ženy prilákajú, flirtujú s nimi a zahrnú ich nehou. Tak, ako oči, aj tvár sa musí stále usmievať. Atraktívny muž by sa nikdy nemal hanbiť za to, keď sa chce od srdca a nahlas zasmiať. Okrem toho by mal vždy dobre voňať – muž, ktorý nevonia, nemá šancu očariť svoju vysnívanú. Pozrite si naše tipy na najlepšie pánske parfémy a inšpirujte sa.

Muž, ktorý dobre varí, to má vyhraté

Príťažlivý muž vie, ako rozprávať a mať kontrolu nad akoukoľvek konverzáciou. Jeho rozum a ústa sú počas rozprávania dokonale zladené, takže tvorí zmysluplné vety, nerozpráva len tak do vetra a keď začne byť konverzácia zábavná, je naozaj príjemné počúvať ho. Dobré je byť do istej miery aj tajomný, takže nebyť takým, akým sa navonok prezentujete a nenechať sa súdiť ani podľa oblečenia. Mali by ste mať vždy v zálohe nejaký plán B, a nikdy sa nespoliehať na náhodné príležitosti. Príťažlivý muž je „zaľúbený“ do celého sveta: zavtipkuje si s predavačom v potravinách, s taxikárom, so susedmi. Milujte jedlo – aj to ženy priťahuje, ak vás baví varenie a zároveň si rád vychutnáte akýkoľvek pokrm. Ak kulinárskymi zručnosťami dokžete prekvapiť svoju partnerku, máte vyhraté. Výzor však tiež netreba brať na ľahkú váhu – ak si potrebujete napríklad obnoviť svoj šatník, pozrite si naše recenzie a rady k nákupu oblečenia, ale aj iných vecí, ktoré z vás urobia pána neodolateľného.