V súčasnosti sa umenie zvádzania v baroch a na ulici presunulo do digitálnej podoby a vedie tu virtuálny svet. Reč tela je preto až druhoradá v závese za taktikou dobrého sextingu. Ten ženy presvedčí, že práve s vami by sa nakoniec mali stretnúť.

Čo je to SEXTING? Čítajte, ako dostať ženu do postele cez správy
(zdroj: unsplash.com)

V sextingu je hlavná fantázia

Dôležité je pochopiť, že na to, aby ste sa stali presvedčivými, nemusíte byť nijak zvlášť konkrétny, práve naopak. Je to prvá vec, ktorú si treba uvedomiť. Podstatou sextingu nie je posielanie stoporeného penisu. Musíte využívať slová tak, aby pôsobili ako porno pre ženy. Niečo naznačí, ale omnoho viac nechá na samotnej ženskej fantázii.

Zistite, čo chce a choďte za tým

Áno, ide vám o sex. Chcete ju do postele a potom uvidíte, či z toho bude aj vzťahová romanca. No pozor. Nie je isté, že zdieľate rovnaké sexuálne predstavy. Preto buďte vo vyjadreniach skôr opatrnejší, ako rovno prejsť k teórii o kakaovom venčeku a zlatom daždi.

Pretože partnerka môže byť napríklad milovníčkou BDSM, alebo naopak holduje romantickým dotykom, prípadne východnému sexu. Preto skôr jemne zisťujte, aby ste trafili klinec po hlavičke a nestrieľajte hneď a naslepo.